Uitslagen

Uitslag IGP-examen 29-10-2022
Keurmeester: Ingrid Sanders
Pakwerker: Michael Kalf

 
  GELEIDER NAAM HOND RAS CERT. A B C TOTAAL
1 Jan Hamers Axie van Hamersslag DH VZH 51     geslaagd
2 Dirk van Oversteeg Arko van Hamersslag DH VZH 47     geslaagd
3 Toon Verhagen Iggy van den Ronden Hoek DH VZH 50     geslaagd
4 Arnela Haagmans Grazia v. den Ronden Hoek DH IGP 1 96 90 85 271
5 Jos Couwenberg Huck v. den Ronden Hoek DH IGP 2 98 90 95 283
6 Peter van den Boorn Uit Huize Marik Si-Blitz HH SPH 1 51     %
7 Jan Hamers Axie van Hamersslag DH SPH 1 95     95
8 Jan Hamers Zidane van Hamersslag DH SPH 1 98     98
9 Dirk van Oversteeg Arko van Hamersslag DH SPH 1 96     96

















***********************************************************************************************




 UITSLAGENLIJST ABC-WEDSTRIJD VOOR ALLE RASSEN
OM DE HART VAN BRABANTTROFEE
12 JUNI 2022

(Wij vermelden, in tegenstelling tot de VDH-site, ook de deelnemers met andere hondenrassen!)

Keurmeesters: Anja Matekovic (A) en Joep Selders (B en C)
Pakwerkers: Robert van Vliet (kort), Rick Huijbers (lang) en 
Bram Jansen (reserve en  IGP1 honden)
Speurteam: Jack van Meer, Ruud Claessen en Kees van de Sanden

  
  GELEIDER NAAM HOND RAS R/T CERT. A B C TOTAAL
01 Bert Pos Katinka vom Lausitzeck MH Teef IGP 3 96 95 98 289
02 Brenda van der Zee Fahra van de Wolferskroon DH Teef IGP 1 98 92 93 283
03 Dennes Dijksman Lando van de Lobohoeve MH Reu IGP 3 99 91 90 280
04 Sandy Lips Lex from Mike’s Place MH Reu IGP 3 95 88 96 279
05 Marco Spoor Boy van de Drijvershoeve MH Reu IGP 3 88 88 95 271
06 Elly van Malsen Aron v.d.  Donkere Velden DH Reu IGP 3 90 82 96 268
07 Lisette Schafrat Biko von Haus Brero DH Reu IGP 3 95 83 90 268
08 Jan Hamers Zidane van Hamersslag DH Reu IGP 3 99 85 83 267
09 Jo van Schijndel Bento von Haus Brero DH Reu IGP 3 92 87 80 259
10 Jos Couwenberg Huck vd Ronden Hoek DH Reu IGP 1 97 84 78 259
11 Michael van de Liefvoort Germali’s Quatro MH Reu IGP 3 55 85 86 %
12 Karel Bloem Kay van het Pasante Huis DH Teef IGP 3 18 91 93 %
13 Sico Goedhart Blòf vom Puren Leben MH Teef IGP 3 6 93 96 %
14 Karin Vliegen Sting vom Haus Tarlars DH Reu IGP 3 10 88 90 %
15 Annika Jansen Nox von Djipy’s Haus DH Reu IGP 3 5 72 afg %


*******************************************************************************************

Uitslag examen VZH/IGP/SPH op 01-05-2022
Keurmeester:  Arie Stam
Pakwerker: Leslie Verhoef

 
  GELEIDER NAAM HOND RAS CERT. A B C TOTAAL
1 Hans Kerckhof Zato van Hamersslag DH VZH 59     59
2 Ronald Boom Alco van Abhoorn DH VZH 56     56
3 Niki Schwartzmans Yambo z Vojanky DH IGP 1 96 88 90 274
4 Marco Spoor Kyon vom Sennertal DH IGP 1 97 87 82 266
5 Anja vd Meijden Xandro van Hamersslag DH IGP 2 96 90 86 272
6 Jan Hamers Zidane van Hamersslag DH IGP 2 100 85 85 270
7 Dennes Dijksman Lando van de Lobo Hoeve MH IGP 2 100 98 96 294
8 Karin Vliegen Kazz van Tiekerhook DH SPH 2 96     96


********************************************************************************************

Uitslag Karakterbeoordeling 24-04-2022
Keurmeester: Anja van der Meijden
Assistent: Klara Rozendaal

 
  GELEIDER NAAM HOND  
1 Rob Oosterwaal Aivy van Hamersslag Geslaagd
2 Toon Verhagen Apollo van Hamersslag Geslaagd
3 Dirk van Oversteeg Arko van Hamersslag Geslaagd
4 Jan Hamers Axie van Hamersslag Geslaagd
5 Jos Couwenberg Iggy van den Ronden Hoek Geslaagd
6 Arnela Haagmans Ithaca van den Ronden Hoek Geslaagd
7 Ted van Deukeren Hachi van de Zeelberg Geslaagd
8 Carl Pfaff Andra van Hamersslag Geslaagd
9 Rob Schoor Alvin van Hamersslag Geslaagd
10 C.H. Gremmé Cuchulain Taighe Jinthe Geslaagd
11 Emes Biró Lonely Lisanne vom Sennertal Geslaagd
12 Vincent Honselaar Homer od Jemicinskeho Zámku Geslaagd


**********************************************************************************************

Uitslag examen 24-10-2021
Keurmeester: Ruud van Eck
Pakwerker: Michael Kalf

 
  Geleider Naam hond Cert. A B C Tot.
1 Rob van Boxtel Gunar vd Ronden Hoek VZH 52     52
2 Jos Couwenberg Huck vd Ronden Hoek VZH 57     57
3 Jan Hamers Zidane v Hamersslag VZH 54     54
4 Maria Biermann Dewi vd Ronden Hoek IGP 2 90 70 83 243
5 Toon Verhagen Omar Duffmar IGP 2 98 97 100 295
6 Dirk van Oversteeg Seetha vh Cranenbos SPH 2 95     95

*************************************************************************************************



UITSLAG ABC-WEDSTRIJD OM DE
HART VAN BRABANTTROFEE
13 juni 2021


Keurmeesters: Cor Janssen (A), Anja van der Meijden (B), Ruud van Eck (C)
Speurteam: Ruud Claessen, Jack van Meer, Kees vd Sanden
Pakwerkers: Nicky Kuipers, Robert van Vliet, Michael Kalf
 
  GELEIDER NAAM HOND RAS R/T CERT A B C TOTAAL
01 Hans Kerckhof Thibo van Hamersslag DH reu 3 98 86 98 282
02 Frans van de Meerendonk Okan von der Daelenberghütte  DH reu 3 92 89 98 279
03 Jos Couwenberg Vigo van den Ronden Hoek DH reu 3 96 85 92 273
04 Hans Steenbekkers Razz DH reu 3 96 83 93 272
05 Manon Dillenius Aikido vom puren Leben MH reu 3 80 94 97 271
06 Jos van der Velden Perle van Huis van Sallandstreek DH teef 3 91 90 90 271
07 Mario de Caluwé Holly Polsmaten  DH teef 3 94 89 88 271
08 Sico Goedhart Blöf vom puren Leben  MH teef 3 86 90 94 270
09 Frans van Gestel Paco vom Haus Tarlars DH reu 3 97 84 83 264
10 Jan Hamers Ziggy van den Ronden Hoek DH teef 3 99 77 84 260
11 Fred Verlaan Asbak DH reu 3 75 81 89 245
12 Geurt Wijnen Ayco DH reu 3 87 71 85 243
13 Sebastiaan Flipse Ubor vom Waisagrund DH reu 3 73 76 71 220
14 Martijn Koenen Trossack's Fortune Bille DH teef 3 77 89 66 %
15 Marielle van der Kooij Billy the Kid Sinecade MH reu 3 28 91 99 %
16 Marielle van der Kooij Perro van 't Haagse Bloed  MH reu 3 5 98 98 %
17 Telma van Zante Eboy von Peroh DH reu 3 70 62 66 %
18 Rob van Tol Sjeff van Meerblick DH reu 3 22 83 91 %
19 Hannes Haak Wizzard van Hamersslag DH reu 2 96 91 disk %
20 Gerard Besselink Vomar von Waisagrund  DH reu 3 90 disk - %
 

**********************************************************************************************

 DEELNEMERSLIJST EXAMEN
29 en 30 mei 2021

 
Keurmeester: Anja van der Meijden
Pakwerker: Michael Kalf
  GELEIDER NAAM HOND RAS CERT A B C TOTAAL
01 Maria Biermann Dewi van den Ronden Hoek DH IGP 1 99 77 81 257
02 Joost Blom Luna van de Farmers Corner DH IGP 2 85 92 82 259
03 Toon Verhagen Omar Duffmar DH IGP 1 96 90 93 279
04 Niki Schwartzmans Yambo z Vojanky DH KB       deelgenomen
05 Niki Schwartzmans Yambo z Vojanky DH VZH 50     geslaagd
06 Jan Hamers Youp van Hamersslag DH IGP 1 100 70 90 260
07 Jan Hamers Zidane van Hamersslag  DH KB       deelgenomen
08 Jos Couwenberg Vigo van den Ronden Hoek DH SPH 2 95     95
09 Jos Couwenberg Huck van den Ronden Hoek DH KB       deelgenomen
10 Hans Kerckhof Zato van Hamersslag DH KB       deelgenomen
11 Hans Kerckhof Thibo van Hamersslag DH SPH 2 89     89
12 Corrie van der Zweep Hivy van het Chainpark DH KB       deelgenomen
13 Theo de Vlieger Davinci van Rappardhoeve DH IGP 1   Disq vanwege ongehoorzaamheid
14 Geesje van der Zweep Hannah vom Nordenstolz DH KB       deelgenomen
15 Karin Vliegen Kazz van Tiekerhook DH SPH 2 89     89
16 Erika 't Lam Hindy van de Kromme Elleboog DH SPH 1 14     %
17 Rob van Boxtel Gunar van den Ronden Hoek DH KB       deelgenomen
18 Jan Hamers Youp van Hamersslag DH SPH 2 97     97
19 Angelica Parilo Bora van de Donkere velden DH SPH 1 95     95
20 Ruth Sahetapy-Keuren Dalton von Conneforde DH VZH 54     geslaagd
21 Abco van Bendegem Escko van Stuivezand         DH VZH 50     geslaagd
22 Roald Nefs Gentle Ghinjo von Haus Gaea DH KB       deelgenomen
 
 
 
*********************************************************************************************

Uitslag examen 10-10-2020
Keurmeester Wim van Dijk
Alle honden deden het examen Speurhond 2

 
  GELEIDER NAAM HOND RAS A KWA
1 Dirk van Oversteeg Seetha van het Cranenbos DH 93 ZG
2 Jan Hamers Youp van Hamersslag DH 91 ZG
3 Frans van Gestel Paco vom Haus Tarlars DH 98 U
4 Karin Vliegen Kazz v Tiekerhook DH 95 ZG
5 Ad van Yperen Erik van Alpauver Haus DH 94 ZG
6 Hans Konings Baiat xMH 95 ZG


***********************************************************************************************

Uitslag Karakterbeoordeling (Wesentest) 20-09-2020
Keurmeester: Anja van der Meijden
 
  GELEIDER NAAM HOND KARAKTERBEOORDELING
1 Kate Broers Akka vom Haus Hagendoorn geslaagd
2 Cindy Schurink Dilayla van Rappardhoeve geslaagd
3 Toon Verhagen Omar Duffmar geslaagd
4 Arie van Geffen Yahya van Bommelswaard geslaagd


*********************************************************************************************

Uitslag examen 20-09-2020
Keurmeester: Anja van der Meiden
Pakwerker: Michael Kalf

 
  GELEIDER NAAM HOND RAS IGP A B C TOTAAL
1 Kate Broers Akka vom Haus Hagendoorn DH VZH 46 x x 46
2 Cindy Schurink Dilayla van Rappardhoeve DH VZH 39 x x %
3 Toon Verhagen Omar Duffmar DH VZH 43 x x 43
4 Rajasthan van Engelen Ilko van de Hornhutte DH VZH 50 x x 50
5 Esther Seltonrijch Bleki's Sigurd GR VZH 56 x x 56
6 Joost Blom Luna van de Farmerscorner DH IGP1 88 91 91 270
7 Dirk van Oversteeg Seetha van het Cranenbos DH IGP2 96 87 80 263
8 Jan Hamers Ziggy van den Ronden Hoek DH Sph2 90 x x 90
9 Jan Hamers Youp van Hamersslag DH Sph2 96 x x 96


*********************************************************************************************
 

Uitslag ABC-wedstrijd om de
Hart van Brabanttrofee
23-06-2019
Keurmeester: Ruud van Eck
Pakwerkers: Bob van der Steen en Jurien de Jong

  GELEIDER NAAM HOND RAS R/T IGP A B C TOTAAL
01 Claudia Cranen  July van het Cranenbos DH T 3 95 86 93 274
02 Hans Kerckhof Thibo van Hamersslag DH R 3 94 91 88 273
03 Astrid Verhagen Chesko vom Arendshaus DH R 3 93 93 87 273
04 Kees Duyndam Nino van Huis van Sallandstreek DH R 3 96 80 88 264
05 Jan Hamers Ziggi van den Ronden Hoek DH T 3 94 78 91 263
06 Brenda van der Zee Azira Domaine Main d’Or DH T 3 88 94 74 256
07 Peter van de Pol Hoky Zde-Sko  DH R 3 81 83 91 255
08 Klara Rozendaal Cas van de Moezenbulte DH R 3 60 82 84 %
09 Cees de Bruyn Daro van de Wiersdijk DH R 3 45 88 84 %
10 Jos Couwenberg  Vigo van den Ronden Hoek DH R 3 25 89 97 %
 
 
*******************************************************************************************************

Uitslag speurhondenexamen
12-05-2019
Keurmeester: Anja van der Meijden
Spoorleggers: Hans Kerckhof en Michael Kalf (verleidingssporen)

 
 
 
 
DEELNEMERS
 
NAAM HOND
 
SpH
 
PUNTEN
01 Dirk van Oversteeg Seetha van het Cranenbos 1 92
02 Kees Duyndam Nino van Huis van Sallandstreek 1 85
03 Jan Hamers Ziggi van den Ronden Hoek 1 91
04 Jos Couwenberg Vigo van den Ronden Hoek 1 95


********************************************************************************************************

Uitslagenlijst IGP-examen
17-03-2019
Keurmeester: Wim van Dijk
Pakwerker: Michael Kalf


 
  GELEIDER NAAM HOND RAS IGP A B C TOTAAL
01 Dirk van Oversteeg Seetha van het Cranenbos DH 1 97 92 88 277
02 Jos van der Velden Perle van Huis van Sallandstreek DH 1 96 90 86 272
03 Rob Oosterwaal Chevy HH 2 86 91 dis %
04 René Endlich Lexo van de Meulenbarg MH 3 90 90 86 266
05 Kees Duyndam Nino van Huis van Sallandstreek DH 3 91 84 91 266
06 Erika ’t Lam Hindy van de Kromme Elleboog DH SpH1 35 - - %
07 Karin Vliegen Kazz von Tiekerhook DH SpH2 53 - - %
08 Frans van Gestel Paco vom Haus Tarlars DH SpH2 96 - - 96
 

************************************************************************************************************

Uitslagenlijst ABC-wedstrijd om de Hart van Brabanttrofee
10-06-2018
Keurmeesters Anja vd Meijden (A) en Ruud van Eck (B en C)
Pakwerkers Bob vd Steen (kort) en Dave Schiks (lang)

    GELEIDER NAAM HOND RAS<