Uitslagen




UITSLAG ABC-WEDSTRIJD OM DE
HART VAN BRABANTTROFEE
13 juni 2021


Keurmeesters: Cor Janssen (A), Anja van der Meijden (B), Ruud van Eck (C)
Speurteam: Ruud Claessen, Jack van Meer, Kees vd Sanden
Pakwerkers: Nicky Kuipers, Robert van Vliet, Michael Kalf
 
  GELEIDER NAAM HOND RAS R/T CERT A B C TOTAAL
01 Hans Kerckhof Thibo van Hamersslag DH reu 3 98 86 98 282
02 Frans van de Meerendonk Okan von der Daelenberghütte  DH reu 3 92 89 98 279
03 Jos Couwenberg Vigo van den Ronden Hoek DH reu 3 96 85 92 273
04 Hans Steenbekkers Razz DH reu 3 96 83 93 272
05 Manon Dillenius Aikido vom puren Leben MH reu 3 80 94 97 271
06 Jos van der Velden Perle van Huis van Sallandstreek DH teef 3 91 90 90 271
07 Mario de Caluwé Holly Polsmaten  DH teef 3 94 89 88 271
08 Sico Goedhart Blöf vom puren Leben  MH teef 3 86 90 94 270
09 Frans van Gestel Paco vom Haus Tarlars DH reu 3 97 84 83 264
10 Jan Hamers Ziggy van den Ronden Hoek DH teef 3 99 77 84 260
11 Fred Verlaan Asbak DH reu 3 75 81 89 245
12 Geurt Wijnen Ayco DH reu 3 87 71 85 243
13 Sebastiaan Flipse Ubor vom Waisagrund DH reu 3 73 76 71 220
14 Martijn Koenen Trossack's Fortune Bille DH teef 3 77 89 66 %
15 Marielle van der Kooij Billy the Kid Sinecade MH reu 3 28 91 99 %
16 Marielle van der Kooij Perro van 't Haagse Bloed  MH reu 3 5 98 98 %
17 Telma van Zante Eboy von Peroh DH reu 3 70 62 66 %
18 Rob van Tol Sjeff van Meerblick DH reu 3 22 83 91 %
19 Hannes Haak Wizzard van Hamersslag DH reu 2 96 91 disk %
20 Gerard Besselink Vomar von Waisagrund  DH reu 3 90 disk - %
 

**********************************************************************************************

 DEELNEMERSLIJST EXAMEN
29 en 30 mei 2021

 
Keurmeester: Anja van der Meijden
Pakwerker: Michael Kalf
  GELEIDER NAAM HOND RAS CERT A B C TOTAAL
01 Maria Biermann Dewi van den Ronden Hoek DH IGP 1 99 77 81 257
02 Joost Blom Luna van de Farmers Corner DH IGP 2 85 92 82 259
03 Toon Verhagen Omar Duffmar DH IGP 1 96 90 93 279
04 Niki Schwartzmans Yambo z Vojanky DH KB       deelgenomen
05 Niki Schwartzmans Yambo z Vojanky DH VZH 50     geslaagd
06 Jan Hamers Youp van Hamersslag DH IGP 1 100 70 90 260
07 Jan Hamers Zidane van Hamersslag  DH KB       deelgenomen
08 Jos Couwenberg Vigo van den Ronden Hoek DH SPH 2 95     95
09 Jos Couwenberg Huck van den Ronden Hoek DH KB       deelgenomen
10 Hans Kerckhof Zato van Hamersslag DH KB       deelgenomen
11 Hans Kerckhof Thibo van Hamersslag DH SPH 2 89     89
12 Corrie van der Zweep Hivy van het Chainpark DH KB       deelgenomen
13 Theo de Vlieger Davinci van Rappardhoeve DH IGP 1   Disq vanwege ongehoorzaamheid
14 Geesje van der Zweep Hannah vom Nordenstolz DH KB       deelgenomen
15 Karin Vliegen Kazz van Tiekerhook DH SPH 2 89     89
16 Erika 't Lam Hindy van de Kromme Elleboog DH SPH 1 14     %
17 Rob van Boxtel Gunar van den Ronden Hoek DH KB       deelgenomen
18 Jan Hamers Youp van Hamersslag DH SPH 2 97     97
19 Angelica Parilo Bora van de Donkere velden DH SPH 1 95     95
20 Ruth Sahetapy-Keuren Dalton von Conneforde DH VZH 54     geslaagd
21 Abco van Bendegem Escko van Stuivezand         DH VZH 50     geslaagd
22 Roald Nefs Gentle Ghinjo von Haus Gaea DH KB       deelgenomen
 
 
 
*********************************************************************************************

Uitslag examen 10-10-2020
Keurmeester Wim van Dijk
Alle honden deden het examen Speurhond 2

 
  GELEIDER NAAM HOND RAS A KWA
1 Dirk van Oversteeg Seetha van het Cranenbos DH 93 ZG
2 Jan Hamers Youp van Hamersslag DH 91 ZG
3 Frans van Gestel Paco vom Haus Tarlars DH 98 U
4 Karin Vliegen Kazz v Tiekerhook DH 95 ZG
5 Ad van Yperen Erik van Alpauver Haus DH 94 ZG
6 Hans Konings Baiat xMH 95 ZG


***********************************************************************************************

Uitslag Karakterbeoordeling (Wesentest) 20-09-2020
Keurmeester: Anja van der Meijden
 
  GELEIDER NAAM HOND KARAKTERBEOORDELING
1 Kate Broers Akka vom Haus Hagendoorn geslaagd
2 Cindy Schurink Dilayla van Rappardhoeve geslaagd
3 Toon Verhagen Omar Duffmar geslaagd
4 Arie van Geffen Yahya van Bommelswaard geslaagd


*********************************************************************************************

Uitslag examen 20-09-2020
Keurmeester: Anja van der Meiden
Pakwerker: Michael Kalf

 
  GELEIDER NAAM HOND RAS IGP A B C TOTAAL
1 Kate Broers Akka vom Haus Hagendoorn DH VZH 46 x x 46
2 Cindy Schurink Dilayla van Rappardhoeve DH VZH 39 x x %
3 Toon Verhagen Omar Duffmar DH VZH 43 x x 43
4 Rajasthan van Engelen Ilko van de Hornhutte DH VZH 50 x x 50
5 Esther Seltonrijch Bleki's Sigurd GR VZH 56 x x 56
6 Joost Blom Luna van de Farmerscorner DH IGP1 88 91 91 270
7 Dirk van Oversteeg Seetha van het Cranenbos DH IGP2 96 87 80 263
8 Jan Hamers Ziggy van den Ronden Hoek DH Sph2 90 x x 90
9 Jan Hamers Youp van Hamersslag DH Sph2 96 x x 96


*********************************************************************************************
 

Uitslag ABC-wedstrijd om de
Hart van Brabanttrofee
23-06-2019
Keurmeester: Ruud van Eck
Pakwerkers: Bob van der Steen en Jurien de Jong

  GELEIDER NAAM HOND RAS R/T IGP A B C TOTAAL
01 Claudia Cranen  July van het Cranenbos DH T 3 95 86 93 274
02 Hans Kerckhof Thibo van Hamersslag DH R 3 94 91 88 273
03 Astrid Verhagen Chesko vom Arendshaus DH R 3 93 93 87 273
04 Kees Duyndam Nino van Huis van Sallandstreek DH R 3 96 80 88 264
05 Jan Hamers Ziggi van den Ronden Hoek DH T 3 94 78 91 263
06 Brenda van der Zee Azira Domaine Main d’Or DH T 3 88 94 74 256
07 Peter van de Pol Hoky Zde-Sko  DH R 3 81 83 91 255
08 Klara Rozendaal Cas van de Moezenbulte DH R 3 60 82 84 %
09 Cees de Bruyn Daro van de Wiersdijk DH R 3 45 88 84 %
10 Jos Couwenberg  Vigo van den Ronden Hoek DH R 3 25 89 97 %
 
 
*******************************************************************************************************

Uitslag speurhondenexamen
12-05-2019
Keurmeester: Anja van der Meijden
Spoorleggers: Hans Kerckhof en Michael Kalf (verleidingssporen)

 
 
 
 
DEELNEMERS
 
NAAM HOND
 
SpH
 
PUNTEN
01 Dirk van Oversteeg Seetha van het Cranenbos 1 92
02 Kees Duyndam Nino van Huis van Sallandstreek 1 85
03 Jan Hamers Ziggi van den Ronden Hoek 1 91
04 Jos Couwenberg Vigo van den Ronden Hoek 1 95


********************************************************************************************************

Uitslagenlijst IGP-examen
17-03-2019
Keurmeester: Wim van Dijk
Pakwerker: Michael Kalf


 
  GELEIDER NAAM HOND RAS IGP A B C TOTAAL
01 Dirk van Oversteeg Seetha van het Cranenbos DH 1 97 92 88 277
02 Jos van der Velden Perle van Huis van Sallandstreek DH 1 96 90 86 272
03 Rob Oosterwaal Chevy HH 2 86 91 dis %
04 René Endlich Lexo van de Meulenbarg MH 3 90 90 86 266
05 Kees Duyndam Nino van Huis van Sallandstreek DH 3 91 84 91 266
06 Erika ’t Lam Hindy van de Kromme Elleboog DH SpH1 35 - - %
07 Karin Vliegen Kazz von Tiekerhook DH SpH2 53 - - %
08 Frans van Gestel Paco vom Haus Tarlars DH SpH2 96 - - 96
 

************************************************************************************************************

Uitslagenlijst ABC-wedstrijd om de Hart van Brabanttrofee
10-06-2018
Keurmeesters Anja vd Meijden (A) en Ruud van Eck (B en C)
Pakwerkers Bob vd Steen (kort) en Dave Schiks (lang)

 
  GELEIDER NAAM HOND RAS R/T IPO A B C TOTAAL
01 Jos Couwenberg Vigo van den Ronden Hoek DH R 3 99 91 94 284
02 Toon Verhagen July van het Cranenbos DH T 3 96 90 91 277
03 Jan Hamers Ziggy van den Ronden Hoek DH T 3 87 88 88 263
04 Astrid Verhagen Chesko vom Arendshaus DH R 3 83 86 90 259
05 Rob Schoor King Gromit v. Schloss Neuhorst MH R 3 87 85 87 259
06 Gerrit Harke Jippe v. The Seven Bridges Road DH R 3 85 82 90 257
07 Arie Dudok Faya Casa Colombaia DH T 3 85 72 90 247
08 Carl Pfaff Purdy van Hamersslag DH T 3 88 84 73 245
09 Sjef Schaeken Lynn v. Haus Sevens DH T 3 76 77 85 239
10 Rajasthan v. Engelen Ice von Djipy’s Haus DH R 2 71 53 86 %
11 Janet v. Steenis Ghodja von Djipy's Haus DH T 3 39 83 83 %
12 Frits Pesch Aras van de Menheerser Hoeve DH R 3 21 77 82 %
13 Leontine Naber N-Joy vom Haus Sevens DH T 3 31 94 12 %
 

************************************************************************************************************

Uitslagenlijst IPO-examen
zondag 29 oktober 2017
Keurmeester: Ton van Oirschot
Pakwerker: Michael Kalf

 
  GELEIDER NAAM HOND IPO R/T A B C Totaal
1 Jan Hamers Ziggy vd Ronden Hoek 1 T 89 91 80 260
2 Hans Kerckhof Thibo v Hamersslag 2 R 97 84 83 264
3 Maria Biermann Tessa vd Ronden Hoek 3 T 95 80 88 263
4 Rob van Boxtel Thirza vd Ronden Hoek 3 T 91 86 85 262


*************************************************************************************************************

Uitslagen
ABC-wedstrijd om de Hart van Brabanttrofee
Zondag 25 juni 2017
Keurmeesters: Robbie de Jong (A) en Wim van Dijk (B en C)
Pakwerkers: Jurien de Jong (kort) en Bob van der Steen (lang)
Reservepakwerker: Ruben van der Wouden



 
LOT GELEIDER NAAM HOND R R/T IPO A B C TOTAAL
01 Leontine Naber N'joy vom Haus Sevens DH T 2 88 93 90 271
02 Hein Deeben  Tess van Hamersslag  DH T 3 83 88 99 270
03 Cees de Bruyn Daro vd Wiersdijk DH R 3 82 90 91 263
04 Dirk van Oversteeg  Lord (Boris) vh Cranenbos DH R 3 88 85 80 253
05 Hannes Haak Rowi (Bo) van Scalindjo DH R 3 77 84 91 252
06 Carl Pfaff Purdy van Hamersslag DH T 3 73 91 87 251
07 Arie Dudok Nikita vh Struweel DH T 3 73 90 86 249
08 Arie Dudok Faya Casa Colombaia DH T 3 81 76 88 245
09 Anneke Meijers Dolly vd Farmerscorner  DH T 3 70 78 85 233
10 Jo Kruis Cass von Krausplatz DH R 3 35 85 87 %
11 Kees van der Mijden  Evé vom Haus Westland DH T 2 - - disk %
 

**********************************************************************************************************

Uitslagen
VZH-IPO examen
zondag 21 mei 2017
keurmeesters: Anja vd Meijden (A) en Toine Jonkers (B en C)
pakwerkers: Wim van Dongen en Jurien de Jong
spoorleggers: Hans Kerckhof, Jan Hamers, Jos Couwenberg

 
NR GELEIDER NAAM HOND R/T IPO A B C TOTAAL
01 Yeb Jan van Ditshuizen Siem von Meerblick R VZH   54   geslaagd
02 Jan Hamers Indy vd Kromme Elleboog T VZH   50   geslaagd
03 Jos Couwenberg Yuca vd Ronden Hoek T VZH   53   geslaagd
04 Claudia Cranen Messi vh Cranenbos R VZH   54   geslaagd
05 Arie van Geffen Mahdi van Bommelswaard T IPO 1       ziek
06 Jan Hamers Esther von der Brucknerallee T IPO 1 81 55 83 %
07 Arie van Geffen Naboe van Bommelswaard R IPO 1       afgemeld
08 Ans Kolsteren Hanoeschka vh Cranenbos T IPO 2 96 78 disk %
09 Rob van Boxtel Thirza vd Ronden Hoek T IPO 2 88 86 84 258
10 Joost Blom Gipsy vd Farmers Corner T IPO 2 74 77 83 234
11 Maria Biermann Tessa vd Ronden Hoek T IPO 3 91 73 92 256
12 Jan van Roessel Ewan vom Haus Westland R IPO 3 78 74 85 237
13 Jos Couwenberg Vigo vd Ronden Hoek R IPO 3 97 86 95 278
14 Dirk van Oversteeg Lord (Boris) vh Cranenbos R SPH 2 94 - - 94
15 Kees van der Mijden Evé vom Haus Westland T SPH 2 71 - - 71
16 Erika ’t Lam Axy vd Kromme Elleboog T SPH 2 98 - - 98


******************************************************************************************************

Uitslagen
VZH-IPO examen
zondag 13 november 2016
keurmeester: Bart Miggelbrink
pakwerker: Wim van Dongen
spoorlegger: Hans Kerckhof

  <
  GELEIDER NAAM HOND IPO R/T A B C TOTAAL
01 Hans Geist Bo VZH reu 42     geslaagd
02 Jan Tooten Kaai VZH reu 42     geslaagd
03 Jos Couwenberg Vigo van den Ronden Hoek 1 reu 98 91 97 286
04 Kees Duyndam Nino van Huis van Sallandstreek 2 reu 95 85 85 265
05 Maria Biermann Tess van den Ronden Hoek 2 teef 96 80 80 256
06 Dirk van Oversteeg Lord (Boris) van het Cranenbos 3 reu 98 87